Těhotenství

Angel Sounds – Poslouchejte tlukot srdce nenarozeného miminka kdykoli a kdekoli

Také jste se v těhotenství nemohly dočkat, až konečně poprvé uvidíte své miminko, a až jej prvně uslyšíte zaplakat? Počítali jste každý den do dalšího ultrazvuku, abyste viděli tu malou fazolku růst a slyšet tlukot srdíčka? S prenatálním odposlechem Angel Sounds můžete slyšet tlukot srdce vašeho miminka ještě v bříšku kdykoliv si budete přát. A nemusíte čekat na další kontrolu u gynekologa. Jak to vlastně funguje? Své zkušenosti pro vás sepsala jedna z maminek.

Co je prenatální odposlech

Jedná se o poslech tlukotu srdce vašeho miminka v prenatálním období, tedy v období těhotenství. S pomocí prenatálního odposlechu je možné slyšet nejen tlukot srdce, ale i kopání a pohyby miminka či jeho škytavku. Při používání prenatálního odposlechu se nemusíte vůbec bát o bezpečí vašeho nenarozeného miminka, protože splňuje všechny mezinárodní bezpečnostní normy i standardy pro zdravotnické zařízení.

Jak Angel Sounds funguje

Angel Sounds je možné použít přibližně od 12. týdne těhotenství, ale je to samozřejmě velice individuální záležitost. Je to malé zařízení, k jehož použití vám stačí si pořídit pouze ultrazvukový gel, ten koupíte v každé lékárně za pár korun. Velikost přístroje je akorát do ruky a manipulace s ním je velmi snadná. Lze poslouchat prostřednictvím sluchátek, a díky dvěma výstupům dokonce společně s partnerem, přáteli nebo dalšími členy rodiny. Velkou výhodou je možnost si zvuky tlukotu srdce vašeho miminka nahrát do počítače a uchovat je jako krásnou vzpomínku. Údržba odposlechu je velmi jednoduchá. Stačí po každém použití umýt gel a utřít do sucha.

Hodnocení Angel Sounds

Tento produkt hodnotím velmi pozitivně. V období těhotenství jsem vždy večer, když bylo miminko nejaktivnější, poslouchala tlukot jeho srdce společně s partnerem, a oba nás to velice bavilo. Těšili jsme se, až se miminko narodí a představovali si, jaké asi bude. Velmi zábavné bylo vlastní hledání tlukotu srdce miminka, občas se stalo, že jsme slyšeli můj vlastní tlukot srdce a někdy se miminko velmi šikovně schovávalo. Používání Angel Sounds je jednou z mnoha příjemných vymožeností dnešní doby a jeho využití mohu jedině doporučit!

Upozorňujeme ale, že používání prenatálního odposlechu Angel Sounds v pohodlí domova v žádném případě nenahradí pravidelné návštěvy a kontroly u vašeho gynekologa!

Proč KUPOVAT prenatální odposlech Angel Sounds

  • Uslyšíte tlukot srdce miminka kdykoli po tom zatoužíte
  • Máte pocit, že se miminko dlouho nehýbe? Zkontrolujte si tlukot jeho srdce okamžitě pomocí Angel Sounds (Samozřejmě v případě podezření je vždy lepší lékařská kontrola)
  • Tlukot srdce můžete poslouchat i s partnerem
  • Můžete si tlukot srdíčka nahrát na památku
  • Můžete nahrát tlukot srdce maminky a po narození miminka mu ho pouštět pro uklidnění

Proč NEKUPOVAT prenatální odposlech Angel Sounds

  • Nenahradí lékařské kontroly u gynekologa
  • Občas se stane, že se miminko „schovává“ a tlukot srdce není slyšet – maminku to může zbytečně vyděsit, že se miminku něco stalo

Podívejte se, kde koupíte Angel Sounds nejlevněji!

 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *