Dětská móda Dětský svět

Nalaďte se na Vánoce a pořiďte vánoční oblečení i pro svá miminka

Vánoce se blíží a v obchodech pomalu propuká davové šílenství? Zapomeňte na stres a hoďte se do klidu. Užívejte si adventní čas a příchod Vánoc, obzvlášť, máte-li malé děti. Vše uteče tak rychle… A nakupovat se dá přece i z pohodlí domova. Abychom vás na tu vánoční atmosféru trochu naladili, připravili jsme si pro vás tip na to nejkrásnější vánoční oblečení pro vaše miminka a batolata– nejen pod stromeček.

Vánočně laděné oblečení pro nejmenší

Na Štědrý den i o svátcích si dáváme na svém oblečení obzvlášť záležet. Proč tedy svátečně neobléknout i naše děti? V dnešní době je na trhu plno krásného oblečení. Nejnovějším trendem jsou ale vánočně laděné doplňky a oblečení a to i pro miminka a batolata. Navíc bodýčka oblékáme našim nejmenším denně. Pořiďte si jich hned několik. Na každý sváteční den jedno. A vyzkoušet ho můžete už o adventních nedělích.

Vánočně laděné komplety

Sobíci, sněhuláci, tučňáci… všechny tyto zimní a vánoční postavičky stále letí. Stejně jako tradiční barvy vánoc – červená a zelená. Nás zaujalo červené body s tučňákem a dupačky se stejným motivem. Krásný komplet na návštěvu k babičce, co říkáte?

Pod stromeček jako elegán

Chcete mít svého malého Ježíška pod stromečkem dokonale vyšperkovaného? Pak by neměla chybět kravata. U miminek je to s kravatami a motýlky obtížnější. Naštěstí na to myslí i výrobci kojeneckých body. Pořídit můžete body s kravatou, nebo rovnou smoking.

Dítě jako nejlepší dárek

Co si budeme povídat. Pro každého milujícího rodiče je ten největší dar jeho dítě. A často si první Vánoce se svým potomkem užívají na maximum. Třeba tak, že prcka posadí pod stromeček. Je přece ten nejlepší letošní dárek. Pro tuto příležitost můžete svým ratolestem pořídit body s vtipnými potisky – opět vánočně laděnými.

A když už budete v tom nakupování – nezapomeňte, že budete potřebovat pro miminko i punčocháče. S vánočními motivy bude stylové a oslní nejen babičky, ale i ostatní maminky třeba při návštěvě babycentra.

Vše můžete koupit za skvělé ceny třeba na Mimulo.cz.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *