Recenze Těhotenství

Je Aniball reklamní tah, nebo opravdu usnadní porod?

Jste těhotná? Čeká vás zanedlouho porod a vy přemýšlíte, jak si ho co nejvíce usnadnit? Procházíte různé články a videa, přemýšlíte nad hypnoporodem, různými preparáty, které snižují bolest, zvažujete porod do vody, nebo řešíte masáž hráze? Podle některých lékařů porod usnadňuje Aniball. O co se jedná a zda skutečně urychluje porod, to se dozvíte v recenzi jedné z maminek.

Co říká o Aniballu jedna z maminek?

Když jsem čekala své první dítě, dělala jsem přesně to, co jsem popsala v úvodu. Chtěla jsem být maximálně připravená, zvažovala jsem všemožné varianty porodu, řešila sprchový olej na masáž zad, aromalampu s příjemnou vůní, apod. 

Nakonec jsem zjistila, že především prvorodička se nemůže na tu bolest a šok, který přináší, v podstatě připravit jinak, než technicky. Masáž zad jsem nesnesla, na aromalampu jsem úplně kašlala, nastudované polohy jsem nevnímala a nevyužila, šlo mi jen o to, aby to tak nebolelo a měla jsem to co nejdříve za sebou. A k tomu mi pomohlo jediné – Aniball!

Ze všech příprav a nastudovaných informací byl jen Aniball skutečný pomocník. Díky němu, byla především závěrečná fáze porodu a samotné tlačení jednoduché, rychlé, až jsem se divila, jak rychle jsem malou vytlačila. Na čtyři zatlačení.

Aniball mi závěr porodu usnadnil, urychlil, a hlavně! Nikdo mi nestříhal hráz. Uvnitř jsem nebyla potrhaná vůbec a doktor doslova řekl, že kdybych ho nepoužívala, tak by mě rozhodně šil i uvnitř. Venku jsem měla jen dva malé stehy.” 

Co má cvičení s Aniballem má přinášet:

  • nižší riziko natržení či nástřihu hráze při porodu – ANO
  • významné zkrácení 2. doby porodní – ANO
  • sníženou potřebu užití medikace proti bolesti – NEŘEKLA BYCH
  • více pohodlí, méně stresu a strachu z porodu – ROZHODNĚ ANO
  • nácvik vypuzování novorozence – ANO
  • posílení pánevního dna po porodu – NEZKOUŠELA JSEM
  • prevence inkontinence moči – NEZKOUŠELA JSEM

Co obsahuje balení s Aniballem:

Aniball obsahuje nafukovací silikonový balonek, který se zasouvá do vagíny. Přes hadičku pak proudí vzduch z druhého černého balonku, kterým se pumpuje a růžový silikonový balonek tak zvětšuje objem. Díky kolečku na nafukovacím černém balonku se dá vzduch kdykoli ubrat, nebo vypustit zcela. Nehrozí proto, že byste balonek uvnitř sebe nafoukly moc, a pak ho nemohly dostat ven.

Pro snadnější použití balonku se používá lubrikační gel.

Balonek se dá kdykoli umýt pod horkou vodou, ale také z hygienických důvodů vyvařit.

Používání s kondomem není moc dobré, protože kondom klouže.

Aniball se má začít používat 3-4 týdny před plánovaným termínem porodu.

Objem balonku si snadno změříte – k Aniballu je připojen papírový malý metr a také tabulka, kam si můžete průběžně zapisovat pokroky. Stačí cvičit přibližně 10-15 minut denně.

“I když byly mé pocity hlavně zpočátku velmi nepříjemné až bolestivé, s bolestí při porodu se to srovnávat nedá. A proto mohu Aniball doporučit. Je to výborný výrobek, který mi pomohl se zklidnit, vyzkoušet si nácvik porodu a uvolnit mé tělo natolik, aby byl porod snazší, rychlejší a následky méně bolestivé.”

Kde seženete Aniball nejlevněji? Pomůže vám s tím web Srovnáme.cz

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *