kavárna
Kam s dětmi

Kam s dětmi: Kavárna U spokojené matky v Českém Krumlově

Chystáte se na výlet do Českého Krumlova, nebo bydlíte poblíž a rádi byste tu našli nějaké místo, kde se děti vyřádí, budou si moci volně pobíhat a hrát – navíc na čerstvém vzduchu – a vy si zatím odpočinete nad dobrou kávou, dezertem nebo domácí limonádou? Pak mám dnes pro vás tip na dokonalou kavárnu pro všechny rodiče s dětmi libovolného věku.

Kde kavárnu U spokojené matky najdete?

Kavárnu U spokojené matky najdete v Pivovarské zahradě/Pivovarských zahradách v Českém Krumlově. Dostanete se do ní hlavním vstupem od řeky, ale i z města – směrem od kláštěrních zahrad. Snadno tak můžete propojit rovnou několik výletů dohromady – podíváte se na zámek, na medvědy, užijete si interaktivní výstavu v Klášterech a pak si dojdete odpočinout do kavárny.

Kdy navštívit kavárnu U spokojené matky?

Kavárna je celá venku, proto je vhodná pouze v pěkném počasí. Před občasnou přeháňkou se sice můžete schovat, ale na vysedávání v zimě nebo dešti to není.

V pěkném počasí si ji však užijete do sytosti. Můžete si objednat různé druhy kávy, včetně ledové kávy, kterou jsme si dali my. K dispozici jsou domácí limonády – my si je objednali rovnou do litrové sklenice – s ovocem. Dát si můžete i dezert dle denní nabídky – my měli medovník, ale dělají i vafle s ovocem a zmrzlinou apod.

Zábava pro děti

Okouzlily mě jak prostory plné vintage nábytku a dekorací, ale i krásné květiny a samozřejmě vyžití pro děti – klouzačka s prolézačkou, houpačka, trampolína, velké gymnastické míče, na kterých se děti dokonale vyblbly, řada různých hraček, kbelíky a lavory, v nichž se mohou v parném počasí cachtat. Součástí kavárny je i milé morčátko.

Kavárnu U spokojené matky jsme si s kamarádkou doslova zamilovaly a děti jsme nemohly dostat domů. Proto, pokud už jste při své dovolené utahaní a potřebujete oddech, určitě ji navštivte. Ceny jsou doslova lidové a to prostředí a pohled na Kláštery i zámek stojí za to. 🙂

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *