Dětská móda Dětská móda Dětský svět Recenze

Recenze: Dětské legíny Lelosi Kids

Dětské legíny koupíte v každém druhém obchodě, e-shopu, dokonce i v supermarketu. Stojí pár korun ale… Po pár vypráních ke vyhodíte a můžete jít koupit další. U nás byl navíc problém, že většina těchto legin dceru škrtila. Velikost byla sice o i dvě čísla větší, než potřebovala, přesto ji skrtily buď v pase, nebo přes stehna. A tak jsem řekla dost. Nebudu utrácet za legíny, které na sebe vezme jednou. Raději investují do kvality a pohodlí. A tak jsem pořídila dceři legíny Lelosi Kids

Jaké jsou Lelosi Kids?

S legínami Lelosi jsem měla zkušenost od sebe i svých kamarádek. Věděla jsem proto, že jsou na těle velice příjemné, měkoučké a hebké na dotek, ale hlavně jsou velice pružné a dokonale se přizpůsobí tělu. Dceři jsem vzala velikost 140 a trnula, zda jí nebudou malé. Přišly mi totiž po rozbalení hodně úzké. 

Naštěstí jsou jí skvěle. Sedí perfektně, přes bříško hezky pruží a má je sice trochu delší, ale to nevadí. Alespoň jí nebudou hned zase krátké. 

Legíny Lelosi Kids jsem koupila ve výhodném setu za akční cenu 1050 Kč. Když tuto cenu vydělím třemi, vyjde mi částka poměrně normální, vzhledem k tomu, že za obyčejné legíny jsem dávala kolem 100 Kč a skoro hned je vyhodila nebo poslala dál. Nešlo jen o velikost, srážení v pračce a sušičce, ale i o kvalitu. Pouštěla se na nich oka, kolena byla hned skoro průsvitná.  Lelosi Kids jsou oproti tomu kvalitní legíny, které opravdu vydrží. 

Proč pořídit legíny Lelosi Kids

  • Skutečně jsou jako druhá kůže 
  • Měkké, hebké na dotek, dokonale pružné 
  • Vydrží mnoho praní – drží barvu i tvar
  • Nevytahují se
  • Ideální na sport, do školy a školky, na různé hry 
  • Neškrtí přes bříško
  • Mají krásné designy

Proč nepořídit legíny Lelosi Kids

  • Látka je sice kvalitní, ale hodně jemná. Mám trochu strach, jestli se třeba rychle neprodře nebo neprotrhne – např. na hřišti. 
  • Cena nemusí vyhovovat každému

Kde koupit legíny Lelosi Kids 

Legíny Lelosi Kids jsem koupila přímo v e-shopu Lelosi. Objednávka proběhla rychle a v pořádku, ale trochu mě zklamala rychlost dodání. Zatímco konkurenční legíny Pikaluna byly doma do dvou dnů, na Lelosi Kids jsem čekala týden.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *