Beauty Kosmetika Recenze

Testovala jsem žvýkací balíček pro růst vlasů Hairburst- zjistěte, jak funguje

Po několika měsících testování tuhých šamponů, které mi stále velice vyhovují a budu je nejspíš používat i nadále, jsem dostala možnost vyzkoušet si zase něco z klasických šamponů a kondicionérů na vlasy. Jedná se o produkty značky Hairburst a já si vybrala šampon, kondicionér a vitamíny pro delší a silnější vlasy. Protože dlouhé vlasy jsem si vždy přála, ale nikdy jsem neměla delší než do poloviny zad. Co jsem dospělá, tak mi dorostou maximálně pod ramena. Takže, proč nevyzkoušet něco nového, co by mělo navíc růst a kvalitu mých vlasů podpořit?

Hairburst – šampon a kondicionér pro delší a silnější vlasy

Tento set je určen všem ženám (i mužům), kteří chtějí podpořit zdravý růst svých vlasů a zároveň udržet jejich sílu a zdravou vitalitu. Slibuje, že vlasy po něm budou viditelně hustší a zdravější. Zvyšují pevnost vlasů a zamezují tomu, aby se lámaly. Zlepšují lesk, poddajnost a měkkost vlasů. Obsahují unikátní hydratační složky, takže jsou vhodné pro každodenní mytí vlasů.

Tyto vlasové produkty Hairburst obsahují hydrolyzované pšeničné bílkoviny, které pronikají do vlasové struktury, vážou v ní hydrataci a pomáhají tak, aby vlasy byly zdravější a hustější už na první pohled a dotek. Dále obsahují aminokyseliny, které vlasy hydratují a posilují tím, že na sebe vážou molekuly vody. Pokud máte vlasy poškozené, aminokyseliny je pomohou napravit a vaše vlasy tak budou pevnější a hladší a budou se méně lámat. To je rozhodně lev, který mohu stoprocentně potvrdit.

Dále Hairburst šampon a kondicionér obsahují panthenol, což je derivát vitamínu B5 a slouží ke zvlhčení vlasového vlákna tím, že v něm zadržuje vodu. Zároveň tím vlasům dodá na objemu.

Můj názor

Šampon a kondicionér Hairburst jsem používala cca měsíc a půl – ještě jsem nevypotřebovala vše, takže vydrží opravdu dlouho. Vlasy se mi po něm mastily méně než u jiných klasických šamponů a kondicionérů, myla jsem si je cca jednou za 4 dny, což je u mě super.

Skutečně jsem po pár mytích pocítila, že jsou mé vlasy mnohem hebčí, ale pevné a nelámou se. Dokonce, při bližším průzkumu, aniž bych ostříhala konečky, jsou teď vlasy téměř u konečků nepolámané a zdravé. Nevím, zda je to možné, ale řekla bych, že se napravily i ty vlasy, které již polámané byly. Jestli jsou mé vlasy o něco delší, tj. že rychleji rostou, nedokážu za tak krátkou dobu posoudit. 🙂 Navíc jsem změnila barvu z blond na červenou a přitom vlasy vypadají vždy delší.

Co jsem úplně nezaznamenala, je slibovaný lesk a hustota. Nemám pocit, že by vlasy byly lesklejší a hustější než jindy. Už mi ale méně padají, což přisuzuji i třetímu produktu řady Hairburst, který jsem testovala, vitamínovým bonbónům.

Žvýkací bonbóny Hairburst

Tyto vitamínové bonbony Hairburst jsou určeny především na vyživení vlasů zevnitř a dodávají tělu potřebné vitaminy, aby byly vlasy zdravé, pevné a vyživené. Obsahují biotin, selen a zinek. Na chuť jsou jahodové a bez cukru, což mi vyhovuje. Příliš chutné ale nejsou. Ostatně, jako každé žvýkací vitaminy. Jejich účel není, aby mi chutnaly, ale aby fungovaly.

Selen hraje zásadní roli při růstu a obnově buněk a udržuje správné fungování mazových žláz kolem vlasových folikulů. Pokud máme zinku nedostatek, mohou nám vlasy padat. Zde je tedy nejspíš důvod, proč se mi padání vlasů zastavilo, což je super. Také biotin k tomu pomáhá, neboť se jedná o zdroj vitaminu B, jehož nedostatek rovněž způsobuje řídnutí a padání vlasů. Biotin navíc podporuje tvorbu kolagenu a pomáhá zpevnit vlasové vlákno. Selen je pak antioxidant, který působí jako prevence proti vypadávání vlasů a udržuje je zdravé.

Proč si pořídit šampon, kondicionér a žvýkací vitamíny Hairburst

  • Zamezují padání vlasů
  • Posilují vlasy zvenku i zevnitř
  • Dodávají tělu i vlasům potřebné vitamíny
  • Vlasy jsou pevnější, zdravější
  • Vlasy vypadají hustější a na pohled jsou více lesklé – to se však u mě úplně neprojevilo

Kde sadu – šampon, kondicionér a žvýkací vitamíny Hairburst koupíte

Já objednala tzv. Žvýkací balíček pro růst vlasů přímo na stránkách Hairburst za cenu, která je podle mě za tak kvalitní produkty velmi příznivá. Co se týká používání – mytí vlasů, více mi asi vyhovují již dříve představené tuhé šampony, ale rozhodně si znovu objednám žvýkací vitamíny Hairburst, díky kterým vyživím své vlasy zevnitř.  

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *