Beauty Kosmetika Recenze

Recenze: Pleťová voda a levandulový krém na ruce INA Essentials

Když jsem dostala možnost otestovat organickou kosmetiku INA Essentials, neváhala jsem ani chviličku. V současné době trpím na akné (a to i ve svém věku 35 let), navíc mám pleť místy úplně suchou. INA Essentials má velmi pozitivní ohlasy právě s léčbou kožních problémů. Nejedná se jen o kosmetiku z čistě přírodních produktů, nýbrž o takovou, která je dlouhodobě velmi účinná a pomáhá s kožními problémy spoustě lidí. A tak jsem zvolila dva produkty – Organickou levandulovou pleťovou vodu, která je určena na akné a mastnou pokožku, a pak Levandulový krém na ruce. Jak jsem s nimi byla spokojená?

Organická levandulová pleťová voda INA Essentials

Organická levandulová voda od INA Essentials je vyrobena destilací 100 % levandulového oleje. Díky tomu obsahuje mnohem větší podíl levandulového oleje než jakákoliv jiná levandulová voda na trhu. Je to 0,06 %. Destilují se květy levandule, a to vodní párou. Její sílu pocítíte okamžitě nejen na své pleti, ale i na její vůni, která nemusí být každému příjemná. Mně trochu zapáchala, ale dalo se to vydržet. Důležitý byl pro mě výsledek.

Po aplikaci této levandulové vody jsem cítila, že je moje pleť mírně vysušená a místy pne, ale nebylo to nic dramatického. Když jsem ji nakombinovala s mým pleťovým krémem, bylo to v pořádku. Výsledek se dostavil už cca po týdnu. Sice se neztratila (zatím) krupička, která se mi na pleti dříve udělala, ale pozitivní je, že pleť působí čistěji a dělá se mi stále méně akné. Uvítala bych, kdyby tato firma vyrobila i nějaký pleťový krém, kterým bych mohla podpořit účinek levandulové vody a zároveň by má pokožka nebyla vysušená.

Organickou levandulovou pleťovou vodu INA Essentials hodnotím velmi pozitivně. Až na mírné vysušení pleti, a ne úplně příjemnou vůni splnila má očekávání, což je pro mě důležité. Navíc ji zatím používám dva týdny, takže předpokládám, že větší efekt se teprve dostaví.

Proč si (ne)koupit organickou levandulovou vodu INA Essentials

+ Vysoký podíl levandulového oleje

+ Získává se destilací levandulových květů v páře

+ Okamžitě působí na pleť a zbavuje ji mastnoty

+ Již po několika dnech se dostavil výsledek – ubylo akné

– Mou pleť vysušovala až příliš – musela jsem pak používat pleťový krém (ale ten používám vždy)

– Silný levandulový odér nemusí být příjemný každému

100 % Levandulový krém na ruce – Levandulové tajemství

Jelikož moje ruce trpí neustálým mácháním se ve vodě, dezinfekcí, kterou teď používám několikrát denně i přirozeně suchou pokožkou, uvítala jsem 100 % levandulový krém, který je vyroben spojením organického levandulového oleje a levandulové vody. Kromě nich obsahuje 100 % přírodních triglyceridů, meruňkový olej a vitamíny. Díky tomu reguluje hladinu pH, zlepšuje a obnovuje přirozenou pružnost a hladkost pokožky a výborně hydratuje.

Na rozdíl od pleťové vody mi krém na ruce velmi příjemně voněl. Nijak výrazně, ale velmi jemně, přírodně, zkrátka levandulově. Okamžitě po nanesení krému na ruce se vstřebal, neudělal žádný mastný film a pokožka byla skutečně dlouhou dobu hydratovaná, hebká a pružná. Navíc nanášení tohoto krému na ruce mi činí doslova potěšení. Neustále si k rukám čichám a užívám si tu lehoučkou příjemnou vůni.

Proč si (ne)koupit Levandulový krém na ruce

+ Spojení organického levandulového oleje a levandulové vody

+ Příjemná nevtíravá vůně

+ Nezanechává mastný film

+ Okamžitě se vstřebá

+ Pokožka je krásně hydratovaná, pružná a hebká

– Cena krému může být pro někoho vyšší

OCEŇUJI!

U této rodinné firmy oceňuji mimo jiné i velmi vstřícný lidský přístup. Pokud totiž zjistíte, že vám některý produkt od nich nedělá dobře, nebo nepůsobí tak, jak by měl, můžete požádat o vrácení peněz.

Zaujala vás 100 % organická kosmetika původem z Bulharska, kterou produkuje rodinná firma? Rádi byste vyřešili své problémy s pokožkou, akné, nebo třeba seboreou, lupami a vypadáváním vlasů?

Podívejte se na stránky INA Essentials a vyberte si produkty, které vám mohou problémy vyřešit.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *