Beauty Kosmetika Recenze

Recenze: Tuhý šampon a kondicionér – Lamazuna – Dárková sada duo Božské vlasy

Poslední z tuhých šamponů, které jsem v rámci svého testování zkoušela, byl od značky Lamazuna. Vybrala jsem tentokrát Dárkovou sadu duo Božské vlasy, která obsahovala nejen tuhý šampon, tak kondicionér. Šampon a kondicionér s vůní pralinek je nejen nádherný dárek, ale také přináší opravdu požitek při mytí vlasů.

Z čeho se skládá Lamazuna – Dárková sada duo Božské vlasy

Tato opravdu božská a krásně vypadající sada obsahuje tuhý šampon s habešským olejem, který naprosto perfektně pění. Při mytí vám stačí jedno napěnění a vlasy máte dokonale umyté. Zároveň vlasy chrání před vysušováním, dodává jim zdravý lesk a vitalitu. Po jeho využívání se málo cuchají.

Aby se vlasy rozčesávaly opravdu skvěle a pohodlně, bez tahání a vytrhávání, použijete druhou variantu v balíčku – tuhý kondicionér. Ten obsahuje kombinaci vůní citronu a bazalky, hloubkově vlasy vyživuje a celkově jsou po něm vlasy krásně zdravé.

Celý set je ve 100 % BIO kvalitě a vhodný je i pro vegany. Mně se na něm líbí i 100 % zero waste balení, které nijak nezatěžuje naši přírodu.

Můj názor:

Poslední set tuhého šamponu a kondicionéru jsem si nechala až na konec testování. Měla to být lahůdka – sladká tečka na závěr mého testování. Jak to dopadlo?

Šampon pěnil perfektně, takže stačilo jen jednou napěnit a už se daly vlasy krásně umýt. Překvapilo mě, že už po umytí tímto šamponem byly jemné, měkké a neměla jsem pocit, jako bych si myla vlasy mýdlem, jako to bylo u některých konkurenčních tuhých šamponů. Celkový dojem jsem vylepšila ještě použitím kondicionéru, po kterém byly ještě vláčnější. Vůně obou kousků byla také velmi příjemná.

U tohoto setu je trochu nepraktické, že musíte použít nejprve šampon a poté kondicionér. Ale vzhledem k tomu, že si stejně vlasy myji obvykle na dvakrát, tak mi to zase až tak moc nevadí. Spíše ve chvíli, kdy chcete někam jet a hodí se vám vzít jen jeden kousek, je vhodnější šampon, který už má rovnou kondicionér v sobě.

Co mě zklamalo, bylo, že mě po použití tohoto šamponu s kondicionérem hodně svědila pokožka hlavy. Při druhém a dalším použití už to bylo lepší. Myslím si proto, že jsem poprvé vlasy málo vymyla od kondicionéru. Po pár použitích už jsem si na to dávala pozor a svědění zmizelo.

Proč používat Lamazuna – Dárková sada duo Božské vlasy

  • Tuhý šampon i kondicionér v jednom balení – ušetříte peníze, než když je koupíte zvlášť
  • Krásné balení je zároveň krásným dárkem
  • Přírodní a BIO kvalita, vhodná i pro vegany
  • Vlasy jsou doslova rozmazlované
  • Příjemná vůně jak tuhého šamponu, tak kondicionéru
  • Skvěle pění a výborně se nanáší na vlasy
  • Krásně se po nich rozčesávají vlasy

Proč nepoužívat Lamazuna – Dárková sada duo Božské vlasy

  • Je potřeba vlasy od šamponu a kondicionéru pořádně vymýt, jinak vás bude hlava svědit
  • Někomu nemusí vyhovovat, že je kondicionér zvlášť, a ne přímo v šamponu

Kde zakoupíte Lamazuna – Dárková sada duo Božské vlasy

Dárkové balení tuhého šamponu a kondicionéru od značky Lamazuna jsem zakoupila opět v mém oblíbeném eko e-shopu Econea. Dají se zde zakoupit šampon a kondicionér i zvlášť, stejně jako další produkty na vlasy od této značky. Dohromady vás vlak vyjde toto balení levněji, a ještě krásně vypadá.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *