Dětská móda Dětský svět

Dětské oblečení KuGo – Pro kluky i holky – Co dětem přibylo v šatníku

Oblečení pro děti není nikdy dost. Když ho mám nacpat do skříněk, nadávám, že mají plno zbytečných kousků, které ani neunosí (stejně jim dávám vždycky jen to, co je na vrchu), ale na druhou stranu když pak jdeme někam mezi lidi, zlobím se, že mají všechno seprané, nebo zašpiněné a nejde to vyprat. Takže když naše babička čas od času pošle mega balík s oblečením, mám velkou radost já i Nelča. (Jiřík to tak ještě neprožívá). 

A co poslala babi tentokrát?

Pro Jiříka k svátku měla za úkol sehnat softshellovou bundu, což splnila perfektně. Koupila bundu značky KuGo, která vypadá opravdu velmi kvalitně a moc se mi líbí. Bohužel má tato značka o něco “větší velikosti”, takže je Jurovi “98” velká. Nevadí. Bude ji mít na příští rok a když by bylo nejhůř, mohu ji čas od času dát i Nele. Té bude akorát. A Jurovi se podívám ještě po jiné…

Jiříkovi koupila i kraťasy, které jsou sice stejné velikosti, takže mu budou rovněž volné, ale u kraťasů to nevadí. Kraťasů a tepláků není nikdy dost, takže se budou v létě hodit.

Nelču opět babi vybavila krásnými šaty a tričkem. Mám ráda, když jsou dětské šaty kratší, takže je může mít v létě bez čehokoliv a v chladnu k legínám, nebo k punčocháčům. Tentokrát babi vybrala jedny meruňkové s potiskem koně, a pak jedny modré, vypadají trochu jako riflové, s našitým flitrovým obrázkem.

Už jste tyhle obrázky zaznamenaly? Objevují se teď téměř na všem. A i když jsem to vždycky nesnášela, tentokrát mě vážně baví. Když totiž přejedete přes flitrový obrázek v protisměru, změní barvu, nebo se změní celý. Nelča už má takto kšiltovku z Kik s jahodou co mění barvu. A Na těchto šatech se mění celý obrázek, stejně jako na dalším kousku – tričku.

Poslední obrázek jsou spodní kalhotky pro Nelču. Ani těch není nikdy dost. Z těch co má, už mi pomalu odrůstá a nedávno jsem si říkala, že už bych jí měla koupit nové. Takže hurá, babi má asi telepatii, koupila je, aniž bychom se domlouvaly. 🙂

Všechno oblečení je značky KuGo, protože babi objevila ve Stodě nový krámek s dětským oblečením a tam všechny kousky vybrala. Mně se moc líbí. Oblečení vypadá kvalitně, ale zatím jsem ho neprala. Uvidíme, jak obstojí v pračce a sušičce. I když ty flitry budu asi raději sušit a prát naruby.

A pokud vás na úvodním obrázku zaujala krabice s hrou a knížkou, můžete se těšit na další článek, kde si ji ukážeme a popíšeme blíže. 🙂

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *