Beauty Kosmetika Recenze

Ben & Anna Vyživující tuhý šampon na vlasy i tělo 2v1 – Kouzlo orientu

Na tuhé šampony jsem koukala už delší dobu. Byla jsem k nim celkem skeptická. Měla jsem strach, že budou špatně pěnit a vlasy po nich nepůjdou rozčesat. Nakonec jsem se odvážila a objednala hned několik druhů, abych otestovala, který je nejlepší a jak vůbec působí na vlasy. Postupně vám sem přidám recenze na všechny vyzkoušené šampony. Dnes začnu prvním, který jsem vyzkoušela a který jsem si okamžitě oblíbila. Ne – tohle není reklama – to je holý fakt.

Ben & Anna Vyživující tuhý šampon na vlasy i tělo 2v1 s vůní Kouzlo orientu mě doslova okouzlil. Vlasy jsou po něm krásně jemné, vypadají zdravě a skvěle se rozčesávají. Dokonce mi méně padají, což je pro mě největší odměna. Jaký vůbec tento tuhý šampon je?

Velikost/hmotnost60 g
šampon na vlasyano
kondicionérne
na těloano
eko – obalano
BIO kvalitaano
cena139Kč

Ben & Anna Vyživující tuhý šampon na vlasy i tělo 2v1 – Kouzlo orientu

Původně jsem hledala „jen“ tuhý šampon na vlasy. Zaujal mě ale tento, od značky Ben & Anna, který v sobě spojuje kromě šamponu i jemný sprcháč. Ne, není to samozřejmě gel, je to spíše sprchové mýdlo a já ho na tělo používám jen ve chvíli, kdy si zároveň myju vlasy. Šetřím si ho, protože na vlasy je skutečně úžasný. Naštěstí ubývá málo, takže předpokládám, že vydrží ještě dlouhou dobu. Mám ho už 21 dní a zatím ubylo jen trošičku. Možná je to i tím, že zatímco s běžnými šampony jsem si myla hlavu obden, tady se délka mezi jednotlivými mytími prodlužuje.

Tento tuhý šampon v sobě spojuje šetrný kokosový tenzid, výživné kakaové máslo a směs přírodních esenciálních olejů, které jsou doslova vymazlené. Receptura má i certifikaci kvality Cosmos Natural, což zvyšuje její hodnotu. Jedná se o plně BIO produkt vyrobený ze surovin té nejlepší BIO kvality. Tuhý šampon je balený v čistě papírovém obalu, který je plně recyklovatelný.

Ben & Anna Vyživující tuhý šampon na vlasy i tělo 2v1 – Kouzlo orientu má za úkol vlasy i vlasovou pokožku očistit od nečistot a potu. Díky hrubší konzistenci odstraní i šupinky z pokožky, takže jsem přestala mít i lupy. Vlasy mají díky tomuto šamponu získat větší sílu a vitalitu, což mohu potvrdit. Jemná bylinná, lehce orientální vůně je velmi příjemná, ale není z vlasů po umytí nijak dramaticky cítit. Nepřebije tak váš případný parfém.

Můj názor

Tuhý šampon 2v 1 od značky Ben & Anna mě nadchnul hned po druhém umytí. Po prvním jsem žádnou změnu nezaznamenala, ale od druhého mytí jsou moje vlasy stále zdravější, jemné, pevné a vypadají vyloženě zdravě. Méně mi padají, nesvědí mě pokožka hlavy a zmizely i lupy, které jsem dříve občas měla. Co mě potěšilo o to víc, že se mi vlasy méně mastí. Dříve jsem si je musela mýt obden, ale nyní stačí jednou za čtyři dny. Prodleva se navíc stále prodlužuje, což je skvělé. Šetří to můj čas a vlasy jsou stále v pohodě, krásné a zdravé.

Jak se vlasy s tuhým šamponem myjí

Bála jsem se, že bude tuhý šampon špatně pěnit a nepůjde mi s ním vlasy dobře umýt. Ukázalo se, že to byly zbytečné obavy. Je pravda, že stejně jako u některých běžných šamponů, si hlavu s tuhým šamponem Ben & Anna myju na dvakrát. Na podruhé jsou vlasy více mokré a šampon pění lépe. Trochu ho napěním vždy v rukách, ale především ho aplikuji rovnou na vlasy. Krásně se s ním pak umyjí, spláchnutý je během chvilinky a není nutné po něm používat kondicionér, což u mě v případě běžných šamponů vůbec nešlo.

Proč si pořídit Ben & Anna Vyživující tuhý šampon na vlasy i tělo 2v1

  • 100 % přírodní produkt
  • Nezatěžuje vaše vlasy chemií
  • Vlasy jsou po něm zdravé, vyživené
  • Vlasy se skvěle rozčesávají
  • Není nutné si vlasy mýt tak často – vydrží dlouho krásné a čisté
  • Tuhý šampon je malý, takže se skvěle hodí na cestování
  • Můžete si ho vzít i do letadla – není to tekutina
  • Vydrží opravdu dlouho!!! – ušetříte

Proč si nepořídit Ben & Anna Vyživující tuhý šampon na vlasy i tělo 2v1

  • Někomu může vadit delší doba, než šampon v rukách a na vlasech napěníte – běžný šampon je rychlejší, ale zase ho spotřebujete mnohem více

Kde Ben & Anna Vyživující tuhý šampon na vlasy koupíte

Já jsem tento tuhý šampon pořídila na svém oblíbeném e-shopu s přírodními a BIO produkty – Econea.cz, kde stál krásných 139 Kč. V porovnání s tím, jak dlouho vydrží tento tuhý šampon a jak mi vydrží běžné šampony a kolik jsem za ně měsíčně utratila, nyní ušetřím minimálně dvě třetiny peněz! Což ještě násobí mou radost z tohoto produktu. 🙂

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *