Aktuálně Nemoci Recenze Zdraví

Jak posiluji imunitu – Bylinkový čaj Imunita

S imunitou je to u mě i u dětí jako na houpačce. Na podzim jsme se kupodivu drželi dost dlouho, ale jak v listopadu uhodila zima, sníh a mrazy, už to jelo. Začal syn, pokračovala dcera a stále dokola. Jeden týden jeden, druhý týden druhý. Já odolávala asi tři týdny, ale pak jsem odpadla také a táhlo se to se mnou až do začátku ledna. Teď už zase pár týdnů buduji lepší imunitu, aby se to neopakovalo. Piju mimo jiné i čaj Imunita od Byliny Mikeš. Jak mi chutná a z čeho je?

Bylinný čaj Imunita

Nepiju samozřejmě jen tento čaj. Doplňuji i hořčík, zinek a vitamín C v tabletách. U dětí zase dohlížím pravidelně na vitamín D a k tomu mají multivitaminy a občas i šumivé tablety s vitamínem C. Naštěstí se neustále cpou ovocem, takže alespoň v tomhle je nemusím do ničeho honit.

Čaj Imunita je od výrobce Byliny Mikeš a pořídila jsem ho na e-shopu s bio zbožím a zdravou stravou – NaturWay. Obsahuje slupky šípku, které posilují obranyschopnost organismu, stejně jako další plody v čaji – rakytník a třapatka. Dále čaj obsahuje citronovou trávu a svatojánský chléb.

Jak mi čaj Imunita chutná

Díky rakytníku a citronové trávě má čaj výbornou svěží chuť. Očekávala jsem, že to bude klasický bylinkový čaj, tedy buď odporně hořký nebo naopak nasládlý. Opak je pravdou. Tenhle čaj chutná tak skvěle, až mě to překvapilo. Dělám si ho pravidelně každé dopoledne a piju ho s chutí, ne proto, že bych „musela“, abych posílila imunitu. To je milý bonus navíc.

Zda mi tento čaj skutečně pomáhá imunitu posílit, to nedokážu přesně říci. Zatím jsem ale nemocná nebyla. Před pár dny se o mě něco pokoušelo a pobolívalo mě v krku, ale podařilo se mi to zahnat, nebo se s tím zkrátka tělo dobře srovnalo. Asi tedy imunita funguje, jak má.

Kde čaj Imunita pořídíte

Já jsem čaj Imunita od Byliny Mikeš pořídila na e-shopu NaturWay, kde je za skvělou cenu. Za 100 g zaplatíte 86 Kč. Doporučuji tam určitě mrknout, protože v NaturWay pořídíte za výborné ceny i koření, další čaje a bylinky, zdravou výživu, kávy i kosmetiku.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *