Těhotenství

Mexická bola je dokonalý šperk pro těhotné

Už jste někdy slyšeli o mexické bole, nebo viděli těhotnou ženu, která má na delší šňůrce či řetízku zajímavý přívěsek? Tak to určitě byla mexická bola, které se také říká rolnička pro těhotné, nebo těhotenská rolnička.

Jak mexická bola vypadá a funguje?

Mexická bola je přívěsek o velikosti zhruba 2,5 cm a skládá se z vnější části, kterou může tvořit ozdobná klícka, která se navíc dá otevřít, nebo uzavřený plášť. Uvnitř klícky, nebo pláště je menší rolnička, která pak při pohybu ženy vydává tiché, ale přitom pro miminko dostatečně silné cinkání, které miminko vnímá již od 20. týdne.

Symbol těhotenství

Mexická bola vypadá na těhotenském bříšku opravdu krásně, je symbolem těhotenství, zároveň určitým způsobem upozorňuje okolí na těhotenství a při tom všem svým diskrétním cinkáním působí pozitivně na miminko. Po narození potom miminko tento zvuk zná a těhotenskou rolničkou se dá až nečekaně snadno uklidnit i v situacích, když už nic nepomáhá.

Mexickou bolu můžete koupit pohodlně online. Já osobně jsem si mexickou bolu koupila už před pěti lety v e-shopu mexickabola.cz, konkrétně strom života, který podle mě dokonale vystihuje rozrůstající se rodinu, a pamatuji si, jak se mě všichni okolo ptali, kde jsem tuto bolu pořídila. Dodnes ji mám schovanou a mohu doporučit.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *