Dětská móda Dětský svět Kosmetika Recenze

Vyzkoušely jsme za vás: Dětská body Many Months z merinovlny + eko drogerie

Tak už se nám opět přiblížil zimní čas a už i sychravé podzimní počasí si žádá kvalitní a teplé oblečení pro naše nejmenší. Tentokrát jsem vybírala z eshopu Mamaja.cz a pro svou dvouletou holčičku vybrala body z řady Many Months. A čím mě toto oblečení z merinovlny zaujalo? Pojďte si přečíst více!

Body nebo tričko?

Z množství krásných barev jsem vybrala nakonec veselou oranžově korálovou, která se ovšem hodí rovněž i pro kluky. Tento kousek oblečení mě zaujal zejména možností během několika vteřin z body udělat tričko a opačně. Může tak růst s vaším dítkem a rovněž ohrnovací rukávy jsou uzpůsobeny pro dlouhodobé nošení. Body se velice snadno obléká díky lodičkovému výstřihu.

Spodní odepínací díl je dostatečně prostorný a navržen s ohledem na nošení objemných látkových

plen. Body je vyrobeno ze 100 % žebrované merinovlny a je proto vhodné jej prát v ruce a nechat přirozeně usušit. Nedoporučuje se používat sušičku prádla ani sušit na radiátoru. Výhodou vlněného oblečení je, že má samočistící schopnost a tudíž jej není nutné často prát, ale stačí nechat vždy řádně vyvětrat.

 

S bodíčkem jsem velice spokojená, je opravdu příjemné na nošení a dcerka si jej v chladnějších dnech oblíbila. Když jdeme ven na hřiště, připneme spodní díl, abychom měli jistotu, že v zápalu hry dcerce nevykouknou ven holá záda, jinak doma většinou využíváme spíše jako tričko. A i po vyprání vypadá body jako nové a jeho tvar zůstává stále stejný. Řada Many Months nabízí širokou škálu oblečení, které k sobě samozřejmě ladí, takže můžete své dítko obléci doslova od hlavy až k patě.

Ekologická drogerie

Společně s tímto krásným bodíčkem jsem obdržela i vzorky ekologické drogerie Yellow & Blue. A to konkrétně prací gel z mýdlových ořechů a aviváž s přírodní levandulovou silicí. Oba produkty jsem samozřejmě vyzkoušela a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Prací gel prádlo krásně vypral a aviváž jej následně provoněla příjemnou vůní, která vydržela i týden po vyprání. Předností těchto produktů je zejména to, že se jedná o české výrobky, takže pokud budete mít možnost, určitě doporučuji vyzkoušet!

Romča a Romanka

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *