Domov

Dokonale provoněný domov – ráj pro děti i maminky

Také milujete vůni čerstvě vypraného prádla, parfému nebo kvetoucích rostlin? Zpříjemňujete si rádi pobyt doma svíčkami či bytovými vůněmi? Já také. A jelikož ráda objevuji nové a ideálně i přírodní vůně, které mi domov provoní a pobyt v něm zpříjemní, mám pro vás tip na svíčky a další voňavé vychytávky, které vás jistě okouzlí, tak jako mě.

Sojové svíčky s přírodní vůní

Mnohé vůně – především ty přírodní, rostlinné a bylinné, v nás vyvolávají různé pocity.

Např. šalvěj pomáhá navodit dobrou náladu a pozitivní myšlenky. Její vůně v našem domově navodí pravou domácí pohodu a pomůže eliminovat stres i depresi. Pokud se vaše děti často vztekají, jsou nervózní nebo – jak my maminky říkáme – protivné – šalvěj je může uklidnit. Zároveň však šalvěj pomůže i v ložnici, kde stimuluje u žen i mužů libido. Až vaše děti usnou, můžete si udělat krásný večer provoněný šalvějí.

Sojová svíčka – Intimní šalvěj

Mým tipem na provoněný domov je Sojová svíčka s vůní Intimní šalvěj. Nejen, že překrásně vypadá, ale ještě lépe voní. Přírodní materiály, z nichž je vyrobená, nebudou škodit vašemu zdraví a vy si tak můžete vychutnat intimní chvíle s partnerem nebo navodit pohodovou domácí atmosféru.

Sojové svíčky, které mi v poslední době učarovaly, jsem objevila v e-shopu Euphora. Najdete zde nejen tuto šalvějovou, ale i další, které jsou nejen nádherné na oko, ale i překrásně voní. Mezi mé oblíbené patří sojová svíčka Lipovo-medový květ, Svěží mysl nebo Borovicový les. Naprosto magicky pak působí svíčka Jantarové moře.

Extra tip!

V době, kdy máme s dětmi rýmu a špatně se nám dýchá, je výborná sojová svíčka Léčivý eukalyptus. Její svěží silná vůně pomáhá lépe dýchat a mě navíc pomůže i při bolestech hlavy.

Nepalte – pověste

Pokud nepatříte mezi milovníky pálení svíček – tedy mezi tzv. „paličky“, mám pro vás ještě jeden tip. Na e-shopu Euphora totiž seženete kromě svíček také závěsné aroma, které je stejně jako svíčky vyrobeno ze sójového vosku a bylinek. Nemusíte jej zapalovat. Stačí jej pověsit do místnosti nebo do skříně, kde vám krásně provoní vzduch i prádlo.

Kde sojové svíčky a závěsy koupíte

Všechny zmíněné voňavé kousky kupuji na e-shopu Euphora, kde se doslova kochám nabídkou a nevím, co vybrat dřív. Oceňuji, že se jedná o přírodní produkty, ale také že jejich ceny nejsou vůbec přehnané. Ostatně – přesvědčte se sami.

Mimochodem – e-shop funguje v češtině i ve slovenštině a objednat a platit můžete jak v eurech, tak v českých korunách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *