Dětský svět Kosmetika Péče o dítě Recenze

Recenze: Jemná dětská zubní pasta LaSaponaria – BIO Jahoda

Zvolit správnou zubní pastu pro první zoubky není jednoduché. Nesmí obsahovat fluor, musí dobře čistí a udržovat zoubky zdravé, ale také by měla mít chuť, která dětem nebude vadit, v tom nejlepším případě si ji zamilují. Přesně taková je dětská zubní pasta LaSaponaria s příchutí jahod. Jak vyhovovala mým dětem a zda bych jí něco vytkla, to se dozvíte v recenzi.  

Dětská zubní BIO pasta LaSaponaria – jaké má složení ?

Dětská zubní pasta LaSaponaria je tvořena čistě přírodními produkty. Najdete v ní měsíček lékařský, výtažky z Aloe Vera a oxid křemičitý. 

Aloe Vera je výborný antioxidant a má hydratační a hojivé účinky. Pomáhá regenerovat podrážděné dásničky a drobná poranění – např když rostou první zoubky. Měsíček lékařský zase obsahuje přírodní živiny, např. karotenoidy, flavonoidy a triterponoidní saponoidy podporující hojení ranek. I měsíček lékařský je skvělý na hojení a regeneraci a má protizánětlivé účinky. 

Říkáte si, co vlastně pomáhá udržet zubní kaz od dětských zoubků v dosahu, když dětské zubní pasty neobsahují fluor? V případě této dětské zubní pasty je to oxid křemičitý. Podílí se na tvorbě a tvrdosti zubní skloviny a pomáhá předcházet zubnímu kazu. 

Pro koho je dětská zubní pasta LaSaponaria vhodná 

Dětská zubní pasta LaSaponaria je určena pro první zoubky a to pro děti od 0 do 6 let. Má skvělou chuť, hojivé účinky a neobsahuje fluor. Díky tomu je ideální nejen pro děti, které si nechtějí čistit zoubky pro nepříliš dobrou chuť pasty, ale je výborná i na podrážděné dásně pro nejmenší, kterým zoubky teprve rostou. Vypadá i chutná jako jahodový džem a nenajdete v ní žádné drsné kousky, které by mohly citlivé dásně podráždit. 

Naše zkušenosti s dětskou zubní pastou LaSaponaria

Zubní pasty jsou u nás celkem problém. Rychle se spotřebují a kupuji je každou chvíli. Jenže většina mým dětem nechutná. Dětská zubní pasta LaSaponaria s příchutí jahod rozhodně u mých dětí zabodovala. Po vytlačení z tuby vypadá jako jahodový džem a také tak chutná. Děti si s ní zuby čistí moc rády a neprotestují. Krásně čistí, i když na můj vkus málo pění. Vlastně nepění skoro vůbec. Děti si ale nestěžují a tak jsem spokojená i já. 

Oceňuji také, že je pasta v plné recyklovaném obalu a dlouho vydrží. U nás ji používají dvě děti a občas i přítel a vydržela už tři týdny a stále v tubě ještě je. 

Proč koupit/nekoupit dětskou zubní pastu LaSaponaria 

+ Čistě přírodní složení s certifikací Cosmetici Biologicy

+ Skvělá chuť jahod, která dětem chutná 

+ Neobsahuje fluor, takže je vhodná pro děti od 0 do 6 let

+ Ideální pasta pro první zoubky, vhodná i na podrážděné dásně 

+ Balení dlouho vydrží

– Pasta téměř vůbec nepění, což může někomu vadit

Kde dětskou zubní pastu LaSaponaria koupíte

Já jsem tuto úžasnou dětskou zubní pastu koupila v mém oblíbeném e-shopu s přírodní a bio kosmetikou Econea.cz.

Cena pasty je 139.-, což mi přijde výhodné, vzhledem ke kvalitě pasty i vzhledem k tomu, že vydrží opravdu dlouho. Mně pro dvě děti vydržela téměř měsíc. 

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *