Sprej do přírody Nobilis Tilia
Beauty Dětský svět Kosmetika Péče o dítě Recenze

Sprej do přírody Nobilis Tilia Recenze

V této recenzi jsem si připravila představení a shrnutí osobních zkušeností na Nobilis Tilia Sprej do přírody. Léto láká nejen k vodě, ale i do lesa, na louky porostlé květy, zkrátka do přírody. Tam je sice krásně, ale také se tam skrývá hrozba v podobě klíšťat. Jak ochránit své děti, aby se na ně klíště nepřisálo? Samozřejmostí jsou repelenty a různé postřiky proti parazitům. Jenže ty klasické jsou plné chemie, která může ve výsledku škodit také. Proto jsem se podívala na spreje do přírody s čistě bio složením, abych své děti ochránila na 100 %.

Sprej do přírody Nobilis Tilia

Značka Nobilis Tilia vytváří čistě bio a přírodní produkty, které plní skvěle svůj účel a zároveň mají takové složení, které nepřivodí žádné vedlejší účinky. Jejich Sprej do přírody má 100 % přírodní složení, které je natolik jemné k pokožce, že jej mohou využívat i děti od 3 let a těhotné ženy. Získalo dokonce certifikát CPK, což znamená, že se jedná o Přírodní certifikovanou kosmetiku. Složení neobsahuje žádné živočišné přísady, takže je vhodné i pro vegany.

Složení Nobilis Tilia Sprej do přírody

Sprej do přírody Nobilis Tilia se skládá z přírodních složek, dostatečně silných proti klíšťatům, komárům a dalším parazitům, ale zároveň je jemné k pokožce. Jedná se o směs éterického oleje z levandule, citronely a kadidlovníku. Voní velmi přílemně – citrusově a bylinkově, takže žádné chemické pachy. Po nastříkání je vůně hodně silná, ale postupně zjemní a vyprchá, zůstane jen ochranná složka na pokožce. Vůně zároveň osvěží a zlepšuje náladu. Není nad přírodní aromaterapii. 🙂

Sprej do přírody Nobilis Tilia je ve formě lehké emulze a má bílou mléčnou barvu. Je však hodně vodový, dobře se rozprašuje a krásně roztírá. Do pokožky se vsákne rychle a nezanechává mastný film, ani pokožku nijak nenapíná. Pokud už máte pokožku podrážděnou, např. od trav nebo komárů, rychle ji zklidní. Tento sprej do přírody proto můžete použít i jako rychlou pomoc při poštípání.

Jak Nobilis Tilia přírodní repelent používat

Než Sprej do přírody použijete, pořádně lahvičku protřepejte, ať se emulze smísí s tekutinou. Poté jej nastříkejte na tělo – můžete na holou pokožku, aniž byste se museli bát podráždění. Na oděvy stříkat nedoporučuji. A nemusíte se bát stříkat i na vlasy, mastné po něm nebudou. Poté na pokožce emulzi pečlivě rozetřete.

Sprej do přírody se doporučuje nanášet před odchodem do přírody a poté každé 3-4 hodiny opakovat, aby byla ochrana co nejsilnější.

Chcete se dozvědět více o bio repelentech? Podívejte se na naše srovnání Nejlepších přírodních repelentů.

Naše zkušenosti s Nobilis Tilia přírodním repelentem

Nobilis Tilia Sprej do přírody jsem koupila hlavně pro své děti, ale využívám jej i já. Vyhovuje mi nejen jeho nanášení v roztřikovači a to, že se může aplikovat na pokožku, ale i jeho příjemná vůně. Já si ji vyloženě užívám a i děti čmuchaly a líbila se jim. Vůně je po nanesení hodně intenzivní, ale poté vyprchá. I když jsme chodili s dětmi doslova roštím, ometali se pod větvemi s jehličím i listím a tráva byla vyšší než děti, sprej do přírody nás dokonale ochránil. Za mě tedy 100 % spokojenost.

Proč pořídit tento přírodní repelent

  • 100 % přírodní složení
  • Vhodný pro těhotné ženy i děti od 3 let
  • Nanáší se přímo na pokožku
  • Dobře se roztírá a nezanechává mastný film
  • Dlouho vydrží
  • Má krásnou intenzivní bylinnou vůni

Proč nepořídit tento přírodní repelent

  • Pro někoho může být vůně příliš silná, ale věřte, že to je jen po nastříkání. Pak se rozptýlí a nic necítíte.

Kde koupit Sprej do přírody

Sprej do přírody Nobilis Tilia jsem koupila na e-shopu Econea, kde byl za krásných 240 Kč. Možná to někomu může připadat jako vysoká cena, ale vydrží opravdu dlouho. My ho používáme téměř denně a zatím z lahvičky zmizelo jen maličko. A navíc – raději si připlatím za kvalitu, která neohrozí zdraví mých dětí, než abych dala pár korun za levnou chemii, která třeba ani nebude fungovat.

Sprej do přírody Nobilis Tilia je přírodní repelent a mě zaujal svým 100 % přírodním složením, ale jsem spokojená i s jeho nanášením a vůní. Podle mě funguje perfektně, v lahvičce dlouho vydrží a dětem nevadí. Vyhovuje mi, že v něm není žádná chemie, která by při nanášení “dusila” a přinášela vedlejší účinky.

Mohlo by se vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *